La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1676 Culés

0

Za nami bodaj 239 El Derbi Madrileño, które przeszły do historii jako kolejny remis, co dla ,,nas" jest najkorzystniejszym rozwiązaniem, gdyż tracimy już tylko 5 punktów do lidera. Sam mecz nie był porywającym widowiskiem ale mógł się podobać. Trzeba przyznać że ,,Los Blancos" byli lepszym zespołem i byli dużo bardziej bliżsi zwycięstwa. Z pewnością to był mecz jednych z najlepszych bramkarzy świata, jeśli nie najlepszych. Rozczarował mnie Julian Alvarez i de Paul. Alvarez poza rzutem karnym, którego i tak uderzył bardzo ryzykownie, to właściwie nie istniał. Z pewnością nie jest to wielki piłkarz i podejrzewam że raczej nie będzie. Taki napastnik musi robić różnice na boisku i przechylać szale zwycięstwa w takich meczach inaczej będzie tylko dobrym napastnikiem, jednym z wielu....

0

@FCBparasiempre "Rozczarował mnie Julian Alvarez "
A w nagrodę został wybrany mvp spotkania...
Gość strzelił karnego i poza tym miał jedną akcję skrzydłem, gdzie na końcu niezbyt dokładnie dośrodkował po ziemi. Zdecydowanie bardziej Oblak zasłużył.

1

@Bobo25 No dokładnie! Słoweniec był najlepszym zawodnikiem na boisku bez dwóch zdań.....!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?