La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2032 Culés

4

Zatem wszyscy z czołówki podłożyli się Lechowi. Żeby tylko nie wyszła jutro słabość wyjazdowa Poznaniaków.

1

@Comentateiro Delikatnie "sympatyzuję" z Rakowem. Aczkolwiek z każdym kolejnym meczem moja sympatia spada. To, co Raków ostatnio odwala pod wodzą Papszuna, nie zasługuje na żadne słowo pochwały. Obrzydliwi są. Sam Lech średnio mi pasuje, lubię za to obecnego trenera Lecha, za pracę, podejście i wytrwałość, z jaką walczy z dotychczasowym podejściem prezesa i jego akolitów. Tak jak za panowania Rumaka z radością witałem każdy blamaż Kolejorza, obecnie - z powodu trenera i jego sztabu - życzę Lechowi powodzenia. Tyle, że obawiam się, iż podejście Rutka & drużyny zarządzającej nie zmieni się zbytnio. Z drugiej jednak strony, ostatnie ruchy transferowe itp. budzą ostrożny optymizm. Wykupili Walemarka za taką kasę (choć znając Piotra, to jest tam jakaś ściema). Szok i niedożywienie. No i - w przeciwieństwie do Rakowa - stawiają jednak na jakichś Polaków. Oby tak dalej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?