- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1292 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
144 odpowiedzi
LAMC_10
3
Jak córka to Maja, jak syn to Leon.
30 odpowiedzi
MirusAmisz
34
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1292 Culés
38
Fort zjada Martina pod każdym względem.
Spokojem, techniką, przeglądem pola, podaniem, dryblingiem, grą obronną, szybkością itd.
To jest skandal że Gerard Martin gra a Fort nie wącha murawy.
W tej kwestii Flick nie ma jakiekolwiek linii obrony
0
@Roobo ma Kounde jest ze skały, a na Balde trzeba dmuchać ;)
2
@Fake69 przecież Fort swój pierwszy mecz w Barcelonie grał na LO na Łoniakiego i wyglądał dobrze
0
@bart_azz u Xaviego Rafa grał po lewej stronie przyklejony do linii bocznej i co z tego ? Każdy trener ma swoje widzi-misi i Flick raczej Forta na LO nie wystawi, może u niego LO ma być lewonożny, a PO prawo i tak musi być, chociaż nie chce mi się sprawdzać czy tak na pewno jest ;))
0
@Fake69 dalej Fort jest lepszy niż Gerard Martin. Ten drugi powinien zostać sprzedany do jakiegoś Villarrealu, czy innego Leganes. To jest jego poziom. Drużyna z aspiracjami do 6-7 miejsca w lidze, to jest max, co może z niego być.
Fort natomiast to taki Cucurella. Ten sam poziom. Albo Grimaldo. 2 już wypuściliśmy, to by się przydało trzeciego nie wypuścić.
0
@Roobo szybkościowo chyba jednak Martin