La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

0

Z tym Ronaldo, on zawsze musi mieć to ego wywalone poza skalę ale tak czy inaczej to dziękuję dwóm GOATom za piękną rywalizację, najpiękniejszą w historii piłki nożnej. Tę rywalizację wygrał Messi oczywiście ale gdyby nie Messi to nie było by Ronaldo i gdyby nie Ronaldo to nie byłoby Messiego tak na prawdę. Wspaniale ta dwójka się wspólnie nakręcała i dzięki temu zostało ustanowione aż tyle rekordów. Już nic nie będzie takie samo jak oni zakończą już swoje kariery. Owszem może i kiedyś zostaną zdetronizowane ich rekordy ale to już nie będzie to samo, bo meczy będzie coraz więcej a co za tym idzie to o pobicie rekordów będzie łatwiej ale zanim to się stanie to miną lata, dekady a może nawet stulecia. Po prostu dziękuję Bogu, rodzicom za to że mogliśmy podziwiać ich w akcji:))

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?