- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
9
Dziękujemy Tebasie, Knurze łaskawy, pokłony oddajemy za to, że mniej od Eredivise na transfery wydajemy, Twoje Fair Play spadło na nas jak łaska z nieba, dzięki czemu transfery były obfite jak zimą gleba. Mam nadzieję, że ze stołka na ten wielki łeb w końcu spadniesz, i z gry o stołek w następnej kadencji odpadniesz. Amen...
2
@Coutinho007 nie żebym popierał Tebasa bo nie popieram ale wiesz że on sam to mało może? To w dużej mierze kluby decydują o tym jak wyglądają te zasady. Dokładniej tłumaczył to @Nightraider wcześniej
0
@BORO_12 Trzeba to jakoś zmienić bo naprawdę to jest dramat. La Liga wydała w zimę mniej niż Eredivise... Chore zasady jakieś, które są godne działań komunistycznych..
0
@Coutinho007 wiesz taki format ma plusy i minusy ale musi się coś zmienić bo tylko my i Real jakoś reprezentujemy ligę a i nas też niedługo wykończą. Tylko że zmiana Tebasa mało da, kluby też muszą zmienić nastawienie. Na ten moment obecny stan jest dla nas korzystny bo Laporta by już dawno doprowadził do bankructwa jakby nie miał limitów
0
@BORO_12 Może i klubom takim jak Getafe odpowiada taki stan bo oni to sobie ściągają tam takich wspaniałych zawodników.. Dlaczego w L1 kluby nie mają związanych rąk Jak w LL? Ale skoro lubią być dymane to git... Korzystny z czym? Problemami z durną rejestracją czy problemami żeby wzmocnienie na LS załatwić?
0
@Coutinho007 korzystamy w tym że nie możemy wywalać kasy na prawo i lewo. Transfer Olmo to działanie na szkodę klubu i przepalanie kasy