La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1333 Culés

2

Niby jest pojedynek Arsenalu z City, ale jakoś bardziej kręci mnie ten mecz Legii z Koroną.

0

@FcPortoFan1999 jak obstawiasz Legia wygra ??

0

@Krzysztof1987 Jak najbardziej.Jeśli chcą mistrzostwa to Oni nie mogą sobie tutaj pozwolić na wpadkę.

0

@FcPortoFan1999 Większość z nas wie, że wolisz oglądać "mocarne" drużyny z ekstraklasy

0

@tadzik447 Mecz z PL mnie nie przekonuje.

0

@FcPortoFan1999 Mnie interesują tylko mecze Barcy.

0

@tadzik447 Nieprawda.A skoki?

0

@FcPortoFan1999 A skoki to mecze?

0

@tadzik447 Nie wierzę w to że nie oglądasz innych meczów od Barcelony.

0

@FcPortoFan1999 Nie oglądam. Nawet Barcy wszystkich meczów nie oglądam. Następny obejrzę dopiero prawdopodobnie z Las Palmas

0

@tadzik447 To ciekawe podejście.Aż tyle roboty masz że nie możesz tak sobie meczów obejrzeć?

0

@FcPortoFan1999 W przyszłym tygodniu mam popołudnówki, a więc jak będę wracał do domu to będzie końcówka meczu (PK z Valencią). A w następnym mam na rano, ale wstaję po trzeciej, wolę się wyspać niż mecz obejrzeć. A w Jeszcze kolejnym nocki to jak będzie mecz z Rayo to będę w drodze do roboty

0

@tadzik447 Pierwsze zmiany się Tobie zdarzają?

0

@FcPortoFan1999 No tak, ale o 21 to już jestem w krainie łowów, a gdzie tu cały mecz obejrzeć

0

@tadzik447 Wcześniej się przespać i można oglądać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?