La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

0

" Dexter: Grzech pierworodny"
Bez spojlerów...
To jak dobrali młodsze odpowiedniki głównych bohaterów głównej serii, to mistrzostwo :)
Batista, Masuka, Deb, a w mojej opinii szczególnie młoda Lagerta...cudownie gra :)

2

@norbi77 namówiłeś, skończę banshee i zabieram się za wszystkie sezony dextera :)

0

@Kinginiesta ale on nie mówi o wszystkich:) tego „jego” serialu jeszcze nie obejrzałem, ale Dextera polecam z całego serduszka:)

2

@norbi77 Nikt nie zasługuje na granie młodego Dextera poza Monaghanem. Nie mieli kasy na dobrą obsadę, więc wzięli podrzędnych aktorów. Nie ma co się podniecać xD

1

@Bzyczekk
Młody Dexter mi nie podszedł, ale reszta na plus :)

1

@Kinginiesta
A ja dopiero mam zamiar zabrać się za Banshee. Od jutra zaczynam :)
"Dexter" jest mega i dla mnie w 5 top seriali :)

0

@Kinginiesta Chłopie to Ty tak jesteś do tyłu z serialami, że jak bym Ci wymienił do oglądania to byś miał 3 lata do przodu z oglądaniem:)

0

@UriBoyka nie no bez przesady, obejrzałem już cała masę seriali m, dextera też kiedyś zacząłem ale nie pamiętam gdzie skończyłem więc zacznę od nowa :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?