La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 857 Culés

0

Całą galerię przejść żeby znaleźć odpowiednie spodnie, też przy kupnie jeansów macie tyle problemu?

0

@Eklerek jak jeansy wszystkie wyglądają tak samo. Ciemne albo jasne to jest mój jedyny wybór :D

1

@Eklerek kiedyś tak. Teraz już mniej jak zszedłem z wagi. Najłatwiej mi kupić spodnie w curry albo medicine, czasem są tam fajne promki też.

0

@Eklerek Nie wiem, zamawiam przez neta.

konto usunięte

0

@Eklerek No przy Twoich wymiarach (165cm 110kg) to co się dziwisz. Ja szczupły, wysportowany to problemu nie mam.

1

@Marian_Pazdzioch no właśnie miecale 80 kg i ponad 180 wzrostu, a żeby przy nogawkach mi przypasowały to masakra :D

1

@Eklerek tak, bo wszędzie są te z szerokimi nogawkami i cudem jest odnalezienie normalnych.

0

@July_6_BcN Bez kitu, mnie to szlag trafia jak ide i mi te nogawki lataja przy kostkach xD Teraz takie robią, baggy, albo w pasie i udach dobre, a na dole coraz szerzej, nie wiem jak ludziom to nie przeszkadza

konto usunięte

1

@Eklerek Ja, żebym mógł kupić spodnie to muszę zamówić z 5 par przynajmniej. To jest katastrofa. 182 cm i obecnie 80kg wagi, ale nogi mam dosyć szczupłe i zawsze te nogawki są za szerokie i okrutnie to wygląda. Ja nie wiem dla kogo oni szyją te spodnie...

0

@TheNekro94 Dokładnie :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?