- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1279 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
141
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
MoralnyKarzel
1
Słucham studia po meczu i aż mi się coś skręca w środku, aż mi uszy więdną.... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1279 Culés
12
A tak Janek Błachowicz daje lekcję historii młodemu adeptowi MMA, który "chciałby iść na ryby z Hitlerem".
Janek napisał na X:
"Hej Bryce Mitchell, skoro jesteś tak dobry w researchu, zapraszam cię na małą edukacyjną wycieczkę. Zaczniemy w Warszawie, która została prawie zrównana z ziemią w 1945 roku. Zobaczysz wiele tablic pamiątkowych upamiętniających publiczne egzekucje cywilów.
Przejdziemy się po terenie byłego getta. Przy okazji, pojedziemy do Palmir, gdzie naziści zamordowali 1700 osób, w tym mistrza olimpijskiego Janusza Kusocińskiego. Następnie pojedziemy do Auschwitz, gdzie zamordowano milion ludzi.
Możesz się zastanowić nad każdym więźniem z osobna. Podzielę się też osobistą historią, ponieważ Wacław - brat mojego dziadka - był w tym obozie. Jan Bednarek z kolei był bratem mojej babci, który zginął w obozie Buchenwald.
Mój dziadek był więziony w niemieckim obozie jenieckim. Zapraszam cię do Polski, żebyś zobaczył to wszystko na własne oczy. Zobaczymy, czy nadal będziesz uważał 'wiadomo kogo' za dobrego człowieka."
0
@Arden Jedziesz Janek z tym fanem Hitlera...
2
@Arden Dana White zamiast go dyscyplinarnie wypie**olić to do niego zadzwonił i powiedział, że są niezadowoleni z jego niemiłej wypowiedzi. Pewnie tak naprawdę się cieszy, że głośno jest o organizacji.