- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1031 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1031 Culés
0
Ciekawe jak kluby zupełnie inaczej postrzegają zawodników niż przeciętny kibic. Mathys Tel(rocznik 2005) dalej jest uważany za duży talent, ale ma problem przebić się w Bayernie(nie wnikam jakie były powody bo nie jestem aż tak mocno zorientowany w jego sytuacji i tym co się dzieje w Bayernie), a teraz nawet jego rola zmalała. Nie notuje już też tak przekonujących wejść jak w poprzednich sezonach gdzie zawsze potrafił coś ustrzelić nawet mając bardzo ograniczone minuty. Natomiast wracając do tego postrzegania przez kluby Bayern sprowadził go 2.5 roku temu za €20m(ze zmiennymi ok €30m) co bylo astronomiczną kwota biorąc pod uwagę, że na tamten czas tak naprawdę dopiero debiutował w Rennes i nie rozegrał żadnych znaczących minut, a dziś te 2.5 roku później(oraz zaledwie 2500 minut później) Tottenham jest gotowy wyłożyć za niego podobno ponad €60m. Ktoś może powiedzieć, że to tylko Totki i są trochę zdesperowani w ich sytuacji, ale nie róbmy też z ich sztabu, skautów czy działaczy idiotów tym bardziej, że kolejka jest podobno większa szczególnie pośród dużych angielskich klubów.
0
@ViscaelBarca2007 Piszesz, jakby angielskie kluby nigdy nie dały za słabych piłkarzy kwot z czapy. Tak jest w tym przypadku
0
@MesQueUnClub96 najczęściej jednak między sobą i za swoich. Też pamiętaj, że dalej mówimy o piłkarzu, który nie skończył 20 lat, a doskonale pamiętam jego recenzję kiedy odchodził z Rennes. Moim zdaniem może to być kwestia środowiskowa i ma jeszcze szansę na dużą karierę. Dobrze w każdym razie, że sam piłkarz się otworzył na odejście.
0
@ViscaelBarca2007 To jest okrutny kalafior. Tylko totalny naiwniak by go kupił za nawet połowę tej kwoty.