- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1684 Culés
Gorące dyskusje
QQL5
1
No i część SAFE pójdzie na rzecz Ukrainy.Powie mi ktoś dlaczego mamy spłacać kredyt za... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
TR3YWAY
1
Kumpel lat 30, ogarnięty, dobrze wyglądający, a jego największym marzeniem jest związek z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
gumaz
4
https://x.com/DudekPL4/status/2065364735575351595no zapraszam do rozmowy.
20 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1684 Culés
4
szkoda, że te czasy minęły gdzie machało się nogami nad piłką xD kiedyś te dryblingi były o wiele bardziej widowiskowe
0
@draxidox Oglądam tak sobie tę kompilację, stwierdziłem, że poszukam kompilacji Cristiano jak drybluje więcej niż dwóch zawodników, wchodzi w gąszcz przeciwników jak Messi i mija strzelając gola, o dziwo brak takich. Okraszany mianem jendego z najlepszych dryblerów Ronaldo mija w kompilacji max 2 gracz i to w większości na szybkość, prostym zwodem. Nie widać tam idealnej kontroli piłki jak to się w mediach kreuje. Ronaldo ma szybkość, strzał i ustawienie + drybling na DOBRYM poziomie. Do Messiego to lata świetlne a nawet do R9, Neymara, Maradony czy innych się nie umywa.
0
@draxidox Dziwne że nie ma tu tej najbardziej epickiej akcji z interu gdzie @kuz robi dwoma roletami na małej przestrzeni czterech graczy w tym jedna roletą zakłada siatkę.
@kuz nie do końca miał bajeczną technikę ale odpowiedż na twoje wrażenie jest prosa w jego czasach nie była tak zwartych formacji było więcej miejsca nawet ówczesne autobusy dziś wyglądają jak ser szwajcarski pppatrzą cna nie okiem dzisiejszego fana..