La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 833 Culés

4

Orłowski o ustawieniu obrony Valencii.


To była egzekucja.

0

@urbipl i ja to szanuję. Chcą grać w piłkę. Wiedzą że Barcelona jest lepsza. Wolą sie „pobawić” niż zamknąć na 15 metrach kwadratowych i się męczyć. Może gra taką wysoką obroną obroną da punkty z kimś słabszym? Okazji dzisiaj kilka mieli. Kilka spalonych minimalnych i gole wpadają, w końcu się uda.

1

@escarabajo trzeba mierzyć siły na zamiary, są ustawienia pośrednie, nie jest tak, że drużyna ma wybór grać jak Valencia dziś albo ja Getafe.

0

@Nieznajomy to jest nowy trener. Nie oglądam Valencii, Ale może to jest gość co chce właśnie grać tak w piłkę. Niewazne z kim, chce mieć swój styl i już. Odkąd przyszedł przegrał z Realem 1:2 i dziś z Barceloną. Ponadt w lidze remis z Sevillą i wygraną z Sociedad plus dwa zwycięstwa w pucharze. Jak dla mnie mega na plus.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?