La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

1

Ostatnio zamówiłam KFC ale prędko nie zamówię więc jak komuś się przyda:

Twoj unikalny kod na Cheeseburgera 8SEH3LHIZB jutro straci waznosc. Zloz zamowienie z dostawa juz teraz!

Smacznego :D

5

@clyde kfc syf straszny ;P

1

@clyde Skoro Ty z Poznania, to trzeba dla któregoś z tych Panów obdarować @MesQueUnClub96 lub @Comentateiro Młodość lub Doświadczenie.

1

@gumaz dlatego już nie zamówię bo czułam się fatalnie :/

0

@clyde KFC się strasznie popsuło

3

@barcanawieki w ogóle zauważyłam, że w różnych KFC jest różna jakość jedzenia. Jak zamawiam z dostawą to jest inna panierka niż jak na miejscu w galerii. Nie czaje tego :D myślałam, że tak jak w McDonald's wszędzie to samo

0

@clyde Niestety, to zależy od ludzi którzy to przygotowują. U mnie w mieście kfc jest mocno średnie, a obsługa niemiła (włącznie z tym, że nie realizują całego zamówienia i trzeba się wykłócać), w Warszawie właściwie chyba jest dobre na Sadybie (kiedyś było) i przy Rotundzie.

0

@clyde strasznie poleciało KFC i Mac z jakością
Teraz już tylko pizza albo kebab jak mam zamawiać

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?