- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1497 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1497 Culés
0
Wszystko jasne, Alcaraz kończy turniej
3
@Eklerek Ty to wysylałeś Serba na emeryturę po 1 secie w turnieju xd
0
@mekston Ty pisałeś, że będzie tie-break w meczu Sabalenki i już chciałeś wracać do tematu najlepszej na twardej nawierzchni, nie ma ludzi nieomylnych xD
1
@Eklerek przecież to ja pisałem xD
Nawet tutaj się mylisz hahaha xD
A tak zupełnie poważnie - tak. Iga jest lepszą zawodniczką na twardej od Sabalenki, choć minimalnie. Za to Aruba zdecydowanie lepsza od Igi na trawie :)
2
@michal26 A to przepraszam w takim razie kolegę @mekston
1
@Eklerek co? xD nic takiego nie pisałem
0
@Eklerek No i super :) Nie trawie go za bardzo egocentryk i narcyz z niego Taki tenisowy CR 7.
0
@Eklerek tylko bierz poprawkę, że ja dzisiaj celowo zakrzywialem rzeczywistość, by jakoś wpłynąć na to, żeby Sabalenka przewaliła ten mecz. Oczywiście to żartem było pisane:)
Prawda jest taka, że Sabalenka, choć ewidentnie nie w formie, to dalej jest top3 na świecie. Mecz prawdziwy, to dopiero w półfinale. Podobnie Igi ze Svitoliną/Keys w półfinale.
Przed Sabalenką nie lada wyzwanie czeka, bo Paula była naprawdę top z Coco. Ma dyspozycję, ma kondycję. Serwis hula. Aryną dzisiaj 5 razy dała się przełamać, a to jest naprawdę sporo.
0
@michal26 Dzisiaj bardziej warunki były przeszkodą dla Sabalenki, przetrwała i zapowiada się ciekawy mecz z Badosą, która wróciła w najlepszej wersji w nowym sezonie