La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1813 Culés

1

Serial Dwóch i pół - opinia?

2

@ranger3120 kiedyś lubiłem to oglądać. Zwłaszcza początkowe sezony. Później już, szczególnie te bez Shina to już nie to.

To te czasy sprzed Netflixow i innych, gdzie się oglądało to co aktualnie w tv leciało. Więc wybór był ograniczony (w konkretnym czasie) i lubiło się co było.
Teraz przy takim wyborze możliwości jakbym miał zasiadać do tego serialu, zakładając że go nie widziałem wcześniej, to nie wiem czy bym odpalił.
Pamiętam jedynie że wtedy mi się podobał.

konto usunięte

2

@ranger3120 Po Teorii Wielkiego Podrywu mój ulubiony sitcom, ale gdy już nie było Charliego to poziom spadł.

1

@ranger3120 Obejrzałem całkiem sporo sitcomów czy ogólnie komediowych seriali, oglądam przeważnie takie i mam swoją czołówkę ustaloną mniej więcej, ale Dwóch i pół jakoś mi nigdy nie siadło za specjalnie, nie powiem, że to gniot, ale za dobre też moim zdaniem nie jest.
Jakby ktoś chciał się zasugerować listą to mniej więcej wyglądałaby tak
1. U nas w Filadelfii
2. Parks and Recreation
3. Teoria Wielkiego Podrywu
4. Przyjaciele
5. Złoty dotyk Nathana
6. The Office
7. Jak poznałem waszą matkę
8. Superstore
9. Derek
10. Chłopaki z baraków

Polecam jeszcze Współczesną rodzinę, Pohamuj entuzjazm, Afterlife, Próba Generalna, Bogaci bankruci, Key and Peele i może coś jeszcze mi przyjdzie do głowy

Nie przekonałem się do Brooklyn 9-9 i jestem w trakcie 'przekonywania się' do Community, mialem ten sam problem z Wspołczensą rodziną na początku ale po czasie mi się spodobało.

1

@TheNekro94 Ja The Big Bang Theory uwielbiam i moim zdaniem to po IASIP i Parks and Rec najlepszy serial komediowy, ale do Dwóch i pół nie mogłem się jakoś przekonać i o ile jeszcze z Charliem nie było to najgorsze, tak później ciężko byłoby coś dobrego o tym powiedzieć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?