La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1245 Culés

0

Jakby Flick byl taki konsekwentny i wysłał na trybuny każdego kto marnuje setki w meczu.
Mam nadzieję że odejdzie i jeszcze zamknie mordy tym co go skreślili

0

@Faro hehe tak... na pewno... bardzo ubolewamy nad stratą :D Ty oglądałeś jego mecze? litości.... mamy jego trzymać, bo.... odpali, czy co?

0

@narciarz grał z Barbastro i przynajmniej dochodził do sytuacji. Co robil Fermin? Co wczoraj robil Raphinha i Lewy? Ale ich kara nie dotyczy

7

@Faro myślisz, że wszyscy ostatni trenerzy się uwzięli na biednego Fatiego? To jakiś spisek?

0

@Faro a co w tym sezonie robił Lewy i Rafa a co Fati?

0

@Messibestplayerintheworld a co ma robić jak nawet nie dostaje szans xD zobacz pupilka Ferminka co wychodzi w podstawie a gra na poziomie Roberto

0

@ViscaelBarca2007 nie, może cos nie tak z charakterem. Ale nie uważam że sportowo nie jest w stanie dać wiecej niz Fermin czy Ferran przy ograniu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?