La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1654 Culés

3

Sprzedaż Araujo jak weszliśmy do zasady 1:1, ma sens tylko po przyjściu Taha. My mieliśmy straszne problemy na środku obrony. Jakby któryś z podstawowych nam wypadku to grać musial Dominguez...
No ciężko wygrywać puchary mając 2 stoperów.

Kluby z PL stać zapłacić 60mln jednorazowo. Araujo nie ma żadnej amortyzacji więc to czysty zysk. Natomiast Juve odpada bo oni kasy nie będą mieli.

0

@PatrykBarca jest jeszcze cos tak malo istotnego jak wola samego pilkarza. Ot szczegol, ktorego nie uczy fifa.

0

@PatrykBarca Wtedy tak, teraz mamy jeszcze Garcię i Christensena w odwodzie.

0

@Szklaner No on ma ważna umowę jeszcze cały przyszły sezon. Więc kompromis. Nikt tyle czasu by na trybunach nie chciał siedzieć.

0

@kanver_ Garcia to out do Girony. A Christensen kontuzja + nie jest zarejestrowany

0

@PatrykBarca Niekoniecznie, Girona jakoś nie pali się, żeby nam zapłacić sensowne pieniądze za Erica. A Christensen faktycznie, myślałem, że już się wyleczył. No, ale w każdym razie to raczej nie będzie się jeszcze leczył długo...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?