La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1287 Culés

1

Chciałabym wrócić na jeden dzień do dzieciństwa. Wiązało by się to z kłótnią z rodzeństwem o komputer ale mogłabym to jeszcze powtórzyć. Poczuć się jeszcze raz beztrosko, poznawać piłkę nożną i podziwiać wielką rywalizację GOATa z Crisem. Nostalgią mnie dopadła trzeba wracać do siebie i robić obiad ;/

0

@Lola120 co na obiad?

3

@gumaz wolałbym o to spytać mamę niż sama robić ;) Pieczony kurczak z ziemniakami :)

1

@Lola120 dobre jedzonko :) ja też chciałbym wrócić , 20 lat wstecz teraz byśmy z kolegami grali w pilke na boisku mimo, że ciemno ale wesoło było.

2

@gumaz i zaraz ferie by były a na dworze - 10 i śnieeg! =) Wojny na śnieżki, budowanie Igloo, lodowisko z ziomeczkami i koleżankami. eh

0

@JordiAlbion dokladnie tak , cały przemoknięty dupa na kaloryfer :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?