La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

15

Pablo Torre powinien grać kosztem Fermina w aktualnej formie. Fatiemu trzeba podziękować. Ani mental, ani forma się nie zgadza.

0

@cracker nie ten profil zawodnika, Torre może być rozpatrywany tylko w kontekście ,,10" a Fermin gra na boku boiska, jeśli Olmo nie zostanie zarejestrowany to będzie grał więcej

0

@BORO_12
@cracker
No właśnie Fermin to nie jest skrzydłowy zawsze grał na 10 i wtedy prezentował się najlepiej czy to w Barcelonie czy olimpiadzie. Najgroźniejszy jest kiedy może wejść z 2 linii. Często zdobywał tak bramki w tamtym sezonie. W tym brakuje mu przełamania widać że się trochę stresuje tym że jeszcze bez gola.
A Torre dziś im dalej w las tym lepiej nabrał tyle pewności siebie na koniec spotkania i spokoju Pedri dwa.
Jak najbardziej zasłużył na pierwszego z ławki

0

@Krzysztof1987 Fermin gra jako ofensywny pomocnik bliżej lewej strony i tak jego pozycją też jest ,,10" ale tam jest wiecej graczy więc jest zmiennikiem Raphinhi

0

@BORO_12 teraz tak gra Fermin bo tak go widzi Flick
Cały tamten sezon grał na 10

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?