La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1495 Culés

2

LeBron juz 40-letni postanowił mocno wejść w nowy rok. @michal26


0

@Encore to był chory występ. Gościu już ma 40 lat na karku i robi takie rzeczy...
Naprawdę tą długowiecznością walczy o miano GOATa. Jednak brakuje mu paru pierścieni. I tak dużo osiągnął ze swoimi drużynami. Tylko z Miami miał top zespół. Trafił na złote lata GSW i to m.in. powód takiego a nie innego wyniku

0

@Encore
Moze i ma tyle samo spotkań co MJ na 30+ ale potrzebował do tego 7 sezonów i ponad 400 meczów więcej. Także tego :) Nigdy nie zostanie GOAT.

0

@michal26
GSW a wcześniej ? Duncan i Spurs, a jak to się skończyło :)
Natomiast MJ grał w złotej erze całego NBA. Pistons, Lakers, Celtics, Suns, Jazz, Sonics z gwiazdami. Nieporównywalnie ciężsi przeciwnicy a mimo tego potrafił z Bulls zdominować NBA.

0

@Koperek01 ale kolegów w Bulls też miał niesłabych

0

@michal26
No ba, bez Pippena i później Rodmana, Jordan nie wygrał by tylu tytułów tak samo jak James bez Wada, Kobe/Shaq, Curry/Thompson, Duncan/Parker. Możesz być topowym graczem ale bez odpowiedniego wsparcia nie wygrasz mistrzostwa. Np. Iverson, Barkley, Carter, Malone/Stockton wybitni koszykarze ale żaden z nich nie ma pierścienia, Ci ostatni przez erę MJ.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: