La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1219 Culés

1

Szkoda ze sklepy dzisiaj tylko do 13. O 12 na zakupy, godzina powinna wystarczyć.

5

@draxidox Byłem rano. Przekładałem produkty na inne półki. Normalnie brałem Chipsy i wkładałem do lodówki z wędlinami. Niech mają więcej roboty.

4

@BorzyKrzys Petru tego nie lubi.

0

@BorzyKrzys ooo tak +1 niech czuja się potrzebni w robocie tego dnia.
Ja rozsypie cukier w sklepie

2

@draxidox A co Ty wielce musisz kupić jak nie masz gromadki dzieci? To żadne zakupy.
Chyba, ze masz 5 psynków i 3 kocórki, to wtedy tak, były kaszojadzie.

1

@Comentateiro
Nie mam żadnego pchlarza ani kundla, weź teraz to zapakuj do samolotu.
9 stycznia lecimy do Seulu i jak teraz to zostawić w domu na 2 tygodnie?

0

@draxidox Kaszojady nie, pchlarze nie, to Ty z komarami i pluskwami mieszkasz?
Czy Ty w ogóle jesteś człowiekiem?

0

@Comentateiro my żyjemy tylko we własnym hedonistycznym sosie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?