La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

5

Dobra mogę w końcu ocenić to na chłodno, bo wczoraj chodziłem poirytowany jak nie wiem po tym meczu. Po pierwszej połowie zastanawiałem się nad tym, czy nam po prostu brakuje koncentracji w meczach z drużynami z niższej półki, bo to przecież niemożliwe żeby tak zdominować kolejną drużynę z topu przy porażkach z Las Palmas czy Leganes. Po drugiej… no cóż ciągle dominowaliśmy, ale z dwóch składniejszych akcji (no pierwsza fartowna) dostaliśmy dwa gole. Przy pierwszym zawalił Casado, przy drugim Cubarsi - nie szukałbym tu na siłę błędów Peñi. Jakby inny był odbiór tego meczu, gdyby Rapha którąś setkę skończył, albo gdyby nie przytrafiły się te błędy indywidualne. Koniec końców, chociaż dorobek punktowy w ostatnich meczach wygląda fatalnie to jestem i tak nastawiony pozytywnie. Taka gra sugeruje, że jeśli wróci skuteczność to znowu zaczniemy seryjnie punktować. Jeśli przepychalibyśmy mecze na farcie to ten fart musiałby się w końcu skończyć, tak samo jak teraz skończy się nasz pech. Nie tracimy dużo w tabeli, to jest spokojnie do odrobienia. VAMOS!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?