La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

2

To co się dzieje ostatnio z Barceloną to najlepszy dowód na to jak futbol bywa absurdalny, niezrozumiały i przewrotny. Za to go kochamy... i nienawidzimy, jak teraz.

twitter.com/meizdi/status/1870590674174902634

0

@macio_944 co myślisz o Lewym? Powinien klub szukać 9 latem? Mam wrażenie patrząc na ten sezon i poprzedni, że ma przebłyski by później na miesiąc-dwa złapać dołek na czym cierpi drużyna...

1

@Messibestplayerintheworld Zdecydowanie powinniśmy szukać "9" latem, bo Lewy nawet jak zostanie na następny sezon to i tak wieku nie oszuka, więc dobrze byłoby już kogoś szukać. Ale patrząc na problemy z rejestracją etc. to uważam, że dopiero za 2 lata kogoś realnego będziemy szukać, a teraz korzystać z np. Pau Victora i kombinować z Ferranem na "9"...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?