- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 808 Culés
Gorące dyskusje
clyde
83
Teraz zwolennicy Tuska udają, że nic się nie stało i nawet się nie wychylają. Zaraz coś... » Czytaj dalej
89 odpowiedzi
NeroTFP1
64
Konate 24 mln brutto rocznie, a Bernardo Silva 18-20. Do tego jeszcze premie za podpisy.No nie... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
marcin62
5
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 808 Culés
0
hah, ludzie nie rozumieją, że samochody potrafią mieć auto hold xD? Ja u siebie tak mam, że dojeżdżając i stając, hamulec automatycznie się załącza i trzyma. Tym samym z tyłu pali się stop bez duszenia hamulca. W momencie jak trwa to u mnie więcej niż 10 minut samochód, automatycznie zaciąga elektroniczny hamulec ręczny i stop z tyłu sie już nie pali.
5
@draxidox problem życia mają, czerwone światło przed maska. Tragedia
13
@draxidox Faktycznie, światła hamulca mocno jebią po oczach xD Pacan.. Ja tam wolę sobie nogę na hamulcu przytrzymać, niż ręczny zaciągać.
1
@draxidox a jakby ludzie masowo zaciągali ręczny w takich sytuacjach, to by narzekali, że są większe korki...