- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1561 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Karol145
3
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
LAMC_10
5
Oby tym razem ze skutecznym finałem.https://twitter.com/i/status/2077502361153556589
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1561 Culés
1
Widzieliscie tatuaze ktore wypuscila Barcelona na sprzedaz ? Przeciez to jakis niesmieszny zart, znow bedziemy posmiewiskiem. 1125 Eur za herb, ktory kazdy moze sobie sciagnac z neta i wydziarac spokojnie za polowe tej ceny... dramat, myslalem, ze chociaz przylożą sie graficznie i zrobia cos bardziej kreatywnego, a tu taki shit, ze szok
0
@SnieguPlock nie wiem czy jest jakieś pole na którym się nie ośmieszamy. Marketing to drużyna z 5ligi mongolskiej ma lepszy
7
@SnieguPlock przeciez tu nie chodzi o unikalny wzór tylko o posiadanie certyfikatu. dziwne byłoby, żeby klub wypuszczający serię swoich tatuaży nie wypuścił klasycznego herbu. Pośmiewiskiem jest Twoj brak zrozumienia idei.
0
@SnieguPlock Nie rozumiem? To kto płaci te pieniądze - klub czy ten co oszpeca swoje ciało?