La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1500 Culés

0

Trio Messi Neymar Mbappe jest waszym zdaniem najbardziej przereklamowane w historii futbolu?

Wiem że grali razem tylko 2 sezony lecz ogromne nazwiska które odpadały X2 w 1/8 LM plus nawet nie udało się wygrać pucharu Francji w tych sezonach musi powodować ogromny niedosyt

3

@Herato Najbardziej przereklamowane było pompowane CR, Benzema , Bale

10

@PatrykBarca które wygrało 4 lm xD

0

@Herato żeby coś było przereklamowane, to ktoś musi najpierw to chwalić. Wszyscy widzieli, że to trio było rozczarowaniem na skalę światową. Nie ma co się zresztą dziwić, skoro ani jeden z nich nie był środkowym napastnikiem - Real teraz ma taki sam problem.

1

@ranger3120 Byli porównywani liczbami do MSN. A wypadali przy nich blado. Oraz ciężko nazywać to Trio skoro dwóch z nich było waflami CR.

2

@PatrykBarca Benzema był jaki był, ale ciężko tak świetnego piłkarza jak Bale'a sprowadzić do "wafla Ronaldo".

0

@Gibbon_FCB Świetny to on w Realu nie był...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?