- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1378 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
93
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Safrani
28
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
42 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1378 Culés
0
Coś mi się zdaje że Amorim niewiele zdziała w United, Łysy wygrał jakieś trofea i to chyba maks z tej drużyny, mam wrażenie że tutaj żaden trener by nie ogarnął, jedynym rozwiązaniem jest sprzedać wszystkich i kupić wszystkich i to dosłownie, i tak, United nie gra wyjściowym składem, ale jak do tej pory to nie widać dosłownie żadnej zmiany, nawet efekt nowej miotły nie zadziałał.
0
@Donnie_Darko Jak będzie jechany po 2 miesiącach to na pewno nie zdziała.
1
@Donnie_Darko Moim zdaniem jesli Amorim nie da rady to już nie jest wina trenerów.To chyba 10 trener w United od czasów Sir Alexa.
0
@Donnie_Darko w zasadzie Boehly też tak stwierdził i się sprawdza.
0
@DonCarletto Jest wcześnie, fakt, ale tu nie widać żadnego zarysu czegoś świeżego, czegoś nowego, jest tylko to samo co było
0
@Michael24 Dokładnie, na początku nie wróżyło to dobrze, ale wygląda na to że zaczyna zatrybiać przebudowa od podstaw, ja myślę, że dopóki te same mierne twarze będą się przewijać w United, to niezależnie od trenera niczego to nie da
0
@Donnie_Darko Sam sobie odpowiedziałeś. W chwilę nic się nie zmieni.
0
@DonCarletto Napisałem, że jest wcześnie, dla niektórych to może być wymówka, ale nie napisałem, że w tak krótkim czasie nie da się nic zrobić, bo można zrobić sporo, nawet w dwa miesiące, a tutaj nie widać dosłownie żadnych zmian, żadnych nowych mechanizmów, schematów, nawet nie było słynnego efektu nowej miotły, gdzie pamiętam że Solskjaer w debiucie leciał na tej miotle dość długo i ukręcił fajną serię, a pisząc o przebudowie w Chelsea (na początku nie wróżyło to dobrze) miałem na myśli dosłownie to co napisałem „sprzedać wszystkich, kupić wszystkich”, chodziło o to że przebudowa składu od podstaw może wymagać czasu, kiedy wymieniasz niemal 11 zawodników, ale kiedy jak w przypadku United masz te same mordy, które grają w tym klubie od lat i od lat się upokarzają przy każdym kolejnym trenerze i oczekujesz efektów - to złudna nadzieja, czas nic nie da w przypadku gdy nie zrobisz żadnych zmian, a zmianą nie jest zatrudnienie Amorima, dopóki te same miernoty biegają po boisku, inaczej sprawa ma się przy wymianie niemal całego składu
0
@Donnie_Darko Przecież oni mają zamiar właśnie ich posprzedawać, a pierwszy leci Rashford, który w wywiadzie daje do zrozumienia, że to jego koniec w MU. Amorim do końca sezonu ma czas ocenić kto się do czego nadaje, a potem czystka. A, że nie ma efektu nowej miotły to bardzo dobrze, bo przynajmniej nikt sobie nie będzie robił jakichś złudnych nadziei, że jest lepiej niż w rzeczywistości.
Druga sprawa to to, że wymagać od Amorima cudów jak on nie miał żadnego okresu przygotowawczego i wszedł do składu robionego pod ETH to też lekka przesada. Ja w tym sezonie nie mam zamiaru go oceniać.
0
@DonCarletto Jeśli Amorim faktycznie zrobi rewolucje i przebuduje skład od podstaw, to okej, może coś z tego będzie, szczególnie jeśli poleci miernota Rashford, ale jeśli zostaną te same twarze co w ciągu ostatnich lat i zmienią się tylko niuanse, to mam obawy co do tego projektu, z drugiej strony specyfikacja klubów jak Ajax czy Sporting też jest inna niż takiego dużego klubu jak United, więc różnie może być