La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

0

Flick
Lewy
Olmo
Jeden wielki dramat.
Mieliśmy tyle sytuacji w pierwszej połowie że powinno być 5-1.
W drugiej Leganes się całkowicie cofnęło i nie było kompletnie miejsca.
Flick nie miał na to żadnego pomysłu.

0

@Roobo ale co tutaj Flick miał zrobić? Stworzyliśmy sytuacji sporo. Jedynie ściągnięcie Lewego to po czasie widać, że był bład. Resztę zrobił tak jak należy. Może ściągnięcie Balde a nie Casado byłoby słuszniejsze

0

@michal26 Ściągnięcie Lewego to błąd? Co by zrobił w drugiej połowie?
Czekał by na wrzutki od Balde?
W pierwszej połowie mieliśmy mnóstwo sytuacji ale Leganes nie broniło tak głęboko jak w drugiej i na to Flick nie miał pomysłu na grę przeciwko autobusowi.

0

@Roobo przecież cały czas mieliśmy sytuację. Partolili nasi i tyle. Do Flicka mam najmniej pretensji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?