La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1549 Culés

3

Gregor Deschwanden wygrywa kwalifikacje przed konkursem w Titisse Neustadt.
Szwajcar wyprzedził Anze Laniska i Piusa Paschke.

Wszyscy Polacy awansowali do konkursu aczkolwiek żaden nie zajął miejsca w czołowej 20-stce.
Najwyżej na 21 miejscu był Dawid Kubacki.
Start konkursu o godzinie 16.00.

0

@Stinger_ Polacy słabe kwalifikacje, w konkursie musi być lepiej

Stoch i Kubacki są przynajmniej w miarę regularni, ale na przeciętnym poziomie

0

@Pnog37 Może odrobina zmęczenia wczorajszym dniem tym bardziej, że większość wczorajszych bohaterów skakało w kwalifikacjach słabiej.
Oczywiście Gregor Deschwanden pokazał świetną formę więc nie musi to być zmęczenie ale obstawiam, że Paweł Wąsek i Aleksander Zniszczoł jednak poprawią się w konkursie jak i większych wczorajszych bohaterów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?