La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1452 Culés

0

Ludzie się zastanawiali, czy Piotr Żyła da radę jeszcze wywalczyć dodatkowe miejsce na TCS, a on w pierwszym konkursie zajmuje dopiero 14 miejsce

0

@Pnog37 Przecież mówiłem tydzień temu, że jesteśmy bez szans na dodatkowe miejsce na TCS.
Tylko ktoś kto nie potrafi liczyć i ktoś kto zatrzymał się kilka lat wstecz na skokach narciarskich mógł mówić, że Piotrek Żyła jedzie do Ruki po szóste miejsce na PŚ.

Ogólnie Piotrek Żyła i Maciej Kot zdają się potwierdzać lepszą formę od juniorów ale generalnie nie jest to duża przewaga, a tymi wynikami i tymi punktowymi stratami do czołówki raczej obaj oddalają się od TCS no chyba, że w PŚ ktoś nagle zacznie notorycznie odpadać w kwalifikacjach ale raczej na to się nie zanosi.

Mnie cieszą fajne wyniki Amilkiewicza, Byrskiego i Joniaka (on trochę pech do warunków w drugim skoku), które dają nadzieję, że będą powoli iść w górę.
Tomasz Pilch już chyba po formie, a Kacper Juroszek tragedia - szkoda bo pojechał do Ruki głównie po utrzymanie limitu 6 miejsce z rankingu w PK, a tymczasem może nie utrzymać i istnieje ryzyko, że kolejny period zaczniemy z 5 miejscami w PK..., a Juroszek potrzebuje w sumie dwóch punktów by praktycznie ten limit 6 miejsc utrzymać ale z jego formą będzie to trudne. Po cichu liczę, że Amilkiewicz jutro powtórzy dzisiejszy wynik i rzutem na taśmę to on zapewni nam 6 miejsce na konkursy PK w Engelbergu tuż po świętach.

Gdyby nie walka i limit to chętniej widziałbym Kacpra Tomasiaka w Ruce niż Jursozka, który razem ze Stękałą powinien trenować bo nie nadają się ani na PŚ ani na PK.
Jaka szkoda tego Łukaszczyka bo on serio mógłby tutaj zyskiwać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?