La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1674 Culés

1

Na zagranicznych forach i na zagranicznych profilach ludzie jarają się nowym Wiedźminem, wchodzę na jakieś gry-online, czy ppe i narzekania, że kobietą będziemy grać, że na bank będzie woke, że ten nie zagra, tamten nie zagra, że źle i że lipa. Pozytywne komentarze są bardzo sporadyczne.

Kocham ten naród.

4

@macio_944 puryści wiedzmina też już plują jadem - ale jak to ciri wiedzminka, pije eliksiry i ma kocie oczy

Mnie to ogolnie trochę bawi, skreślanie gierki po jednej zapowiedzi xD

1

@macio_944 Jedyne co to dla mnie Ciri jest zbyt potężną postacią sama w sobie do po prostu grania nią, szczególnie względem Geralta czy po prostu zwykłego przeciętnego Wiedźmina. Nie mniej jednak wiadomo, że jak ta gra już wyjdzie to jestem offline na kilka dni XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?