La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

33

La Bamba po 0:1: JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!111
La Bamba po 1:1: Hehe, ale frajerzy, 10 lat to samo
La Bamba po 1:2: JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!111
La Bamba po 2:2: Hehe, ale frajerzy, 10 lat to samo
La Bamba po 2:3: JEDZIEMY Z NIMI!!!!!!!111

Niektórzy to tutaj powinni się spalić ze wstydu za wyzywanie piłkarzy, wyśmiewanie decyzji Flicka i totalnie idiotyczny fatalizm podczas meczu wieszczący tylko to co najgorsze. Jakbyście tylko czekali aż Barcelonie powinie się noga. Jestem przekonany, że gdyby dokładnie taki sam mecz zagrał Real to byłyby peany jaki to mają wielki charakter i jak są dojrzałą drużyną, nawet po stracie bramki, nie mówiąc już o tym że byłyby zachwyty jak na trudnym terenie wieloma momentami dominowali rywala...

Wiele komentarzy to poziom niższy niż dno. Wielu z Was nie zasługuje na ten klub. Wstyd k***a...

1

@macio_944 Herby same się nie zarobią :D

1

@macio_944 standard, tacy najwięcej szczekają, a gówno się znają
Ja do dzisiaj mam żal, że przez takich gamoni odszedł Maciej J. Może i czasami przesadzał, ale znał się na piłce jak mało kto tutaj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?