La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 837 Culés

konto usunięte

0

Ważne 3 pkt ale gra nie przekonuje. Z drugiej strony jak maja tak grać nieprzekonująco ale wygrywać to biorę to w ciemno. Żeby tylko liga nie była sfrajerzona

1

@Mustbe11 Z tym że my będziemy bardzo często przegrywać lub remisować z taką grą. Każdy już potrafi na nas grać i nam strzelać gole. To jest bardzo martwiące

konto usunięte

0

@GeraltzKatalonii no gra słaba strasznie. Nie ma elementu zaskoczenia ale jak wyżej. Tego się trzymam

0

@Mustbe11 jak to gra nie przekonuje? Przecież mecz był zajebisty

konto usunięte

0

@Ziemny nie przekonuje mnie ale może ciebie tak. Tylko tyle

0

@Mustbe11 ja wiem, z wiceliderem LM na wyjeździe gdzie na trybunach ogień przez 90 minut to najlepiej 0:5 wygrać. To nie FIFA, ciężki teren, pierwsza połowa była zajebista w wykonaniu Barcelony, brakowało tylko finalizacji. Gdyby wpadł gol raphini po podaniu Yamala a później yamala po zejściu na lewą nogę, to zupełnie inaczej byś gadał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?