La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1490 Culés

0

Kurcze no i dla mnie poe2 na razie niedostępne. Co prawda idzie odpalić i nawet pograć ale ekrany ładowania po minucie a laptop się grzeje jak piec kaflowy :( zrzutka na stacjonarny dla Bykunna jest potrzebna :D

0

@Bykunn no graficznie obciąża, byłem zdziwiony że laptop z 4070 tak będzie się męczył żeby 144fpsy wyciągnąć. Bolą ciągle rozłączenia i ogólnie dostępność serwerów, ale jak już się uda pograć to mega przyjemnie :D
Jednak early access, zobaczymy jak będą to wszystko poprawiać - ci jak co, ale względem tej firmy można mieć kredyt zaufania

0

@Blantozaur ja pograłem 5 minut i mi się już podobało :D strzelanie i poruszanie a nawet walka z pierwszym bossem z dodgowaniem. Kozak. Ja mam starutką 3060ti :/ no cóż może na święta się jakaś kasę dostanie :D

1

@Bykunn jak już człowiek posmakuje rozgrywki to nawet świadomość płacenia za wcześniejszy dostęp do zbugowanej i mało stabilnej gry wcale nie boli xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?