- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 936 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 936 Culés
5
Lecimy z meczykiem Interu ;-)
https://ibb.co/5sxdYKJ
@Sysia11 @mekston @AFA @Coutinho007 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @Tollusiek @Lanosss @Pawel13sz
3
@Lionel_Messi10 ale kolega to ma podobne upodobania co do klubów widzę, poza Barcą to Inter Miami z wiadomych względów, na Inter Mediolan chętnie popatrze, no i w Anglii to Chelsea, 7 lat mieszkałem w Londynie to chodziło się na Stamford Bridge
0
@Lanosss O proszę no to ja mieszkalem w Londynie chwile ale bylem za Arsenalem ;-) a Inter to lubie od dziecka jak Barce z tym że Barcy leci mi druga dekada z kibicowania i zawsze będzie pierwsza ;-))
Interowi zacząłem kibicować na przełomie 2006/2007 roku coś takiego ;D
1
@Lionel_Messi10 ja to już od 98 z Barcą i Inter oraz Chelsea to zainteresowalem się razem z pierwszymi edycjami championship manager jak chciało się zagrać czymś innym niż Barca. No i jeszcze Shalke jeszcze się grało, Benfica...
1
@Lanosss Oo Panie Benfica tez na propsie, lubie ich. ;D
To ładny staż masz Byczku ;P
A jesli chodzi o Repki to Argentyna od 2006, brat za Brazylia i zawsze potyczki slowne były;DD