La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

1

Lubię ten miesiąc, a zwłaszcza Święta ;)

0

@FcPortoFan1999 Najlepszy zimowy miesiąc, ale do lata bez podjazdu :)

1

@LukaszFan Jakoś wolę grudzień od lata.

0

@FcPortoFan1999 plan meczowy na dzis: Utrecht-PSV, Chelsea-Aston Villa, Liverpool-Man City, Arouca-Benfica, Marsylia-Monaco

0

@Lanosss Brakuje mi tutaj Ekstraklasy.

0

@FcPortoFan1999 wyłapałes :) bede ogladal Gornik, a drugim okiem PSV. Stal-Legia czy Motor-Radomiak odpuszczam, te kluby mnie odpychają

0

@Lanosss Górnicy i Korona to zwiastun walki!

0

@FcPortoFan1999 mój wujek byl trenerem Korony swego czasu

0

@Lanosss Leszek Ojrzyński?

0

@FcPortoFan1999 podpowiedź: kiedy Stal Mielec potrzebowała trenera na juz to on zakładał dresy, przechodził przez ulice i poprowadzil trening. Czyli juz wiesz, ze Mielec tez tenowal

0

@Lanosss To już powinienem wiedzieć ale odpowiedź zachowam dla zachowania Rodo!

0

@FcPortoFan1999 Włodziu, legenda Stali, to nie jakis bliski wujek, ale jest

0

@Lanosss A więc sam zdradziłeś dane Pana Włodka ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?