La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1589 Culés

2

No to jak, najważniejsze ze wygraliśmy kilka meczy po 5-0. A nie po 1-0. Denny Xavi.
Grają źle, wolno, gównianie. Nie to nie wina Sędziów. Flick nic w tym temacie nie zmienił, zero pressingu, głupie wybory.
Skończył się element nowej miotły, gramy jak zawsze. Ważne ze trener żółtej tez nie wyłapał. To nie jest wina trenera, a brak ławki i kogoś kto zmieni cokolwiek.

0

@tbas A na czym polega efekt nowej miotły? To jest takie prymitywne uproszczenie, że nie da się czytać jak ktoś notorycznie używa tego sformułowania.

0

@Beztroskii juz tłumaczę, to jest standard jak przychodzi nowy szef i wszyscy nagle pracują. Po czasie juz nie jest to nowe i się wraca do standardu. Nawet będąc nowym to działa. Kolejny mecz i nasz trenejrob nie odwrócił wyniku meczu. Xavi out

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?