La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

2



Tyle czasu minęło od premiery a Lariany dalej nawalają - no ale nic dziwnego, na Steam w obecnym momencie gra 60k ludzi. xD

Dla porównania nowy hicior Bioware (przynajmniej w pewnych kręgach :D) ciutkę ponad 15k xD

3

@marcin62 Bioware dostał strzała w mordę zasłużonego, a gracze pokazali, że jednak nie są takimi idiotami, żeby to kupić. Sprzedaż tragiczna, nie wiem czy przekroczyli milion kopii, co na taką grę to dramat, a BG3 top, chyba już mają koło 15 milionów sprzedanych

2

@marcin62 ja właśnie zacząłem drugi raz ogrywać. Tym razem worlock. Dodałem też kilka modów.

1

@Safrani Ja się powoli zbieram do 3 podejścia - tym razem mroczna żądzą

A już 190h na liczniku.

0

@marcin62 Mroczna żądza będzie kolejna. Ale kur zapiał, chyba nie nadaję się do odgrywania złej postaci.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?