La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 889 Culés

0

Ja wiem że Real to Real i mój komentarz może się źle zestarzeć, ale mam takie przeczucie dziś że Liverpool im dużo nastrzela.

0

@Pedri16Future znając życie przepchają po jakimś wylewie w defensywie albo karniaczku

1

@Pedri16Future czyli Real im nastuka, dzieki xd

0

@ranger3120 zadziała odwrotnie może dzięki pierwszej części zdania.

0

@Pedri16Future Zauważyłem, że kiedy La Rambla jest wręcz pewna porażki Realu to Real wtedy magicznie gra dobry mecz i wygrywają na luzie.
Oczywiście tym razem może być inaczej ale lepiej nie nastawiać się na ich porażkę, a w razie co miło się zaskoczyć.
Poza tym w ostatnich latach Liverpool nie zależnie od formy kompletnie nie potrafi grać z Realem i często dostają od nich w dupę.

0

@Pedri16Future Mają rachunki do wyrównania, zobaczymy...

0

@Stinger_ wiem wiem, ale mam takie po prostu przeczucie od dawna. Porażki z Milanem czy Lile udowodniły, że Real w tym sezonie dobrze nie wszedł w ligę mistrzów. Ten brak Viniciusa wydaje mi się, że będzie bardzo bolesny w skutkach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?