La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1696 Culés

0

Norwegowie w drugiej serii bardzo słabo. Austria ostatecznie bez zwycięstwa, a wygrywa Niemiec, a przed najlepszym Norwegiem Słoweniec.

@TheNekro94 obejrzał pierwszą serię z czteromiesięcznego sezonu i już wydał werdykt i co?
Ci nie liczący się Niemcy mają zwycięstwo, a nie liczący się Słoweńcy mają swojego przed najlepszym Norwegiem.
Uwielbiam takich ekspertów!

Podaj typy na jutro to obstawię dokładnie odwrotnie, będę bogaty.

0

@Stinger_
1 Kamil Stoch
2 Dawid Kubacki
3 Maciej Kot

Niech ci będzie, zarób sobie na mnie

1

@Pnog37 Maciej Kot by się i zgodził na to ale brakuje 4 w tej cyfrze.

konto usunięte

0

@Stinger_ Osądzasz po jednym konkursie? ;D
Nie wycofuje się z tego co napisałem.

0

@TheNekro94 Nie osądzam po jednym konkursie tylko podkreślam, że Niemcy i Słoweńcy (przynajmniej jeden) nie będą robić za tło dla Austrii i Norwegii.

Oczywiście czekam jeszcze co powiesz jak skreślony przez Ciebie Ryoyu Kobayashi zacznie mieszać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?