- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 790 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
19
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 790 Culés
0
Chciałbym zacząć działać coś na giełdzie. Od czego zacząć, albo od kogą zacząć czerpać wiedzę? Może kogoś polecicie np. na yt lub jakieś wskazówki? Jestem całkowicie zielony. Kasa leży na koncie i wegetuje. Z góry dziękuję
1
@Misiusessi
Finansowa forteca Marcina Iwucia na przykład. Zależy jaki kapitał. Jeżeli chodzi stricte o teorie.
1
@Misiusessi grupa na discordzie Rynkowi Rebelianci
2
@Misiusessi Jest taka stronka strefainwestorów i tam są fajne statystyki spółek, artykuły itd Aha No i podstawowa sprawa - polecam otworzyć sobie IKE (jeśli jeszcze nie masz żadnego), bo inaczej będziesz cały czas płacił podatek od ewentualnych zysków, albo kombinował z rozliczaniem strat. A tak nie płacisz podatku i kasa pracuje, a jak zechcesz wyjąć przed emerytura to i tak możesz to zrobić i dopiero wtedy jednorazowo zapłacisz podatek.
1
@Misiusessi z darmowych rzeczy najbardziej polecam atlasetf.pl Dla pasywnego inwestowania super miejsce do nauki na początek. Z płatnych Atlas Pasywnego Inwestora.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Misiusessi Dzięki :)