- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 999 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 999 Culés
13
#Parody
Mateusz Borek: Dzisiaj mecz o życie. O życie. Michała Probierza. Selekcjonera reprezentacji Polski. Który powinien zostać zwolniony. Już kilka miesięcy temu. Mówiłem o tym. Apelowałem. Ale tak to często bywa. W tym kraju. Że mądrzejszych się nie słucha. Oko fachowca. Eksperta. Nie ma znaczenia. Liczą się układy. Klepanie po plecach. Zdjęcia z Cristiano Ronaldo.
No bo ludzie. Umówmy się. Co trzeba mieć w głowie. Żeby po takim meczu. Po kompromitacji. Robić sobie zdjęcia z rywalem. Nawet jeśli ten rywal. To jest geniusz. Mistrz futbolu. Cristiano Ronaldo.
Ja generalnie. Pewnych rzeczy już nie rozumiem. Ciężko mi to nawet uplastycznić. Bo to jest burdel. Takie są fakty. Tu nikt nie wie. Co ma robić. I jak ma robić.
Natomiast. Mam nadzieję. Że dzisiaj ostatni mecz. Michała Probierza. W roli selekcjonera. Chłop się nie nadaje. Do tej roboty. Po prostu. Przestańmy się oszukiwać. Bo mam wrażenie. Że ludzie w Polsce. Nie ogarniają rzeczywistości. Jestem naprawdę mocno wkurzony. Zirytowany. Niestety. Świadomych ludzi w Polsce jest niewiele. Na szczęście ja od zawsze. Jestem z tych świadomych. Normalnych. Tyle ode mnie. Mecz oczywiście obejrzę. Lecz osobiście. Nie wierzę w wygraną. Pozdrawiam.
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @tomek8756 @Comentateiro @Kessie @Deviler @barcelonaLM @mekston @KrychaFCB @Lanosss
2
@Kondziubarca brakuje kropek pomiędzy Michałem, a Probierzem :D