La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1397 Culés

24

Ekipa❤️



@Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk

1

@Lionel_Messi10 póki co zdjęcia lepsze niż gra xd

2

@Tollusiek długo utrzymywali się na szczycie - więc też spadek jakości w grze mnie jakoś nie dziwi

3

@mekston z drugiej strony jak mają przegrywać w takich momentach a w turnieju z rezultatami jak ostatnie lata to jestem za

3

@Tollusiek Di Maria juz nie gra, Messi coraz starszy i pewnie też już nie tak zmotywowany - w sensie jak sam mówił chce się cieszyc grą ale pytanie czy trenuje i podchodzi do wszystkiego z taka sama intensywnością jak dawniej to można się zastanawiać.

Trochę jeszcze brakuje kogoś kto by z młodych pociągnął tak na dobre.

Mecze wyjazdowe też w Conmebol są wyjątkowo ciężkie.

W sumie w eliminacjach to jest komfort ale trudno zaprzeczyć że jakość spadła.

2

@Tollusiek @mekston po MŚ26 chciałbym zobaczyć tam Pepa za Scaloniego, jak sam Scaloni mawiał że chcę spróbować klubowej piłki a Pep po tym sezonie chcę odpocząć więc sytuacja 1:1, Pep wraca do piłki w 2026 roku i robi porządek w Albicelestes ;-)

A co do Leo to on sie motywuje na największe turnieje ;-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?