- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 788 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 788 Culés
6
W oczekiwaniu na przyszlotygodniowe drugie w historii GP Las Vegas, oficjalny kanał F1 zamieścił film z kilkoma GP walki Maxa z Lando Norrisem w roku 2024.
@Encore @MesQueUnClub96 @Popitek12 @Chaoss @budel17 @Bykunn @michal26 @MichuZ44 @Pawlik321 @kewin
2
@mekston podkręcają na koniec sezonu ale po Las Vegas będzie pewnie oficjalnie po walce
2
@Bykunn oficjalnie żeby Max był mistrzem w Las Vegas to:
1) musi wygrać
2) być drugi ale Lando nie może wygrać
3) być trzeci ale Lando nie może być przed nim
4) i jakieś pare scenariuszy gdzie obaj sa poza podium i generalnie Max musi byc przed nim
Co do sezonu, kiedy w Brazylii Lando stał na Pole Position a Max startował z 17 pozycji do tego wiemy że to Lando dysponuje lepszym pakietem od długiego czasu to mogło być różnie ale Brazylia to było KO
Co do podkręcania to myślę że dobrze było widać co Max robił w walce z Lando, więc sam wiedział że tutaj był game on - w Meksyku w tym zakręcie 8 to grubo przesadził i tam mógł spokojnie dostać nawet większą karę niż 10 sekund. Tak czy inaczej wlasnie Brazylia zostala chamionship fight killer
1
@mekston ten deszcz w Brazylii trochę Maxa uratował. W sensie oczywiście deszcz był tylko katalizatorem do wspaniałej jazdy jaką pokazał więc ostatecznie to on sam się uratował. Ale gdyby warunki były bardziej standardowe to widać było że nerwy już są ogromne a zagrywki co najmniej na granicy. Nawet jakby ostatecznie wybronił tytuł to i tak by się mówiło że dzięki bandyckiej jeździe w końcówce sezonu. Po tej Brazylii większość kibiców o tych "utarczkach" zapomni