La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2006 Culés

0

Skoro już tak męczymy dziś tego Fatiego. To jeśli chodzi o samą karierę to powinien opuścić Barcelonę bo tutaj się nie odbuduje. Konkurencja oraz presja są zbyt wielkie i moim zdaniem nie wyjdzie z dołka, w którym się znalazł. Gra w mniejszym klubie, bez takiej presji i najlepiej po transferze definitywnym żeby miał też jakieś poczucie stabilizacji dobrze by mu zrobiły. Z drugiej strony jeśli sam już za bardzo w Siebie nie wierzy i chce zwyczajnie jak najwięcej wycisnąć finansowo z tej kariery to niech siedzi do końca umowy w Barcelonie będąc czołowym piłkarzem tej drużyny wg zarobków przy jednoczesnym praktycznie zerowym wkładzie sportowym. Taka jest moja prawda futbolu.

0

@ViscaelBarca2007 to każdy chyba wie od dawna. Tylko z taką pensja on nie odejdzie bo nikt go nie chce

0

@tbas tu jesteśmy zdani tylko na jego wolę. Dopóki będzie czuł, że jest w stanie tu jeszcze coś zdziałać lub będzie udawał tak długo będzie zawodnikiem Barcelony. Sytuacja trochę jak z Umtitim swego czasu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?