- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 780 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 780 Culés
16
Luiz Felipe Scolari: "Trenowałem najlepszych zawodników: Rivaldo, Ronaldinho, Figo, Ronaldo, Roberto Carlosa, Cafu, Cristiano Ronaldo... Jedyne czego mi brakowało to Messiego i to było moje życzenie, które się nie spełniło. W moim zespole mógłby grać na każdej pozycji. Jest inteligentnym zawodnikiem i nie potrzebuje wielu instrukcji. Cały swój geniusz pokazuje na boisku."
"Gdyby Messi urodził się w Brazylii, grałby w reprezentacji do 45 roku życia. Na Mistrzostwach Świata w 2026 roku nadal będzie irytował swoich przeciwników. Wyobrażam sobie Messiego na następnym mundialu ze względu na to, jak się zachowuje i dzięki temu, jak Scaloni rozumie rolę Messiego.” [@EmiNunia4, @SuperDeporRadio] via [@AlbicelesteTalk]
@Coutinho007 @Sysia11 @Kondziubarca @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @AFA @mekston @Tollusiek @Lanosss @Kapitan hawk
1
@Lionel_Messi10 haha wlasnie mialem Ci podeslac link:
https://transfery.info/aktualnosci/neymar-do-wziecia-za-darmo-juz-w-styczniu-al-hilal-moze-miec-dosc/227478
i cyk do Miami @mekston
5
@Lionel_Messi10 nie ukrywajmy Messi nie miał łatwo latami w repce ARG @AFA
Syf w federacji, w sumie jak Scaloni przejmował kadrę to ten syf dalej był, ale na pewno nie pomaga.
2006 - miał szansę na MŚ wtedy, gdy Albicelestes grali ładną piłkę - najładniejszą na mundialu - Riquelme miał swój prime, - pechowa kontuzja bramkarza i ostrożność Pekermana ze zmianami z Niemcami, bronienie 1-0 kosztowały awans
MŚ 2010 - przejęcie kadry przez Maradonę pod koniec 2008 i klęska na MŚ - ustawienie 3-5-8 na Niemców nie zdało egzaminu
Dobry okres lat 2014-2016 gdzie źle to nie wyglądało, ale porażki w karnych czy dogrywce w finale MŚ. Na pewno okres lepszy niż od tego 2008-2011
Po 2016 zjazd do 2019 (o składzie na MŚ 2018 nie chce rozmawiać), tam w 1/2 2019 wałki na rzecz Brazylii, ale od tego momentu poszło odbicie i tym razem w przeciwieństwie do lat 14-16 udało się przechylić więcej tych meczów na styk na swoją korzyść, zrobić piękną serię bez porażki 30+ spotkań
5
@Lanosss Oby rozwiązali z nim kontrakt i niech daje do Miami ;-)
@mekston Wcześniejsze lata to już historia i pokryły się kurzem, od 2019 roku Argentyna gra kozak piłkę i to co kiedyś im nie wyszło to oddało z nawiązką w tych latach teraźniejszych ;-))