La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

0

No i dobrze że Vini nie dostał. Bądźmy szczerzy. Chłop się zachowuje jak buc i gdyby sędziowie byli uczciwi (lub mięli więcej odwagi) to nie raz by wyleciał z czerwoną. Żeby wspomnieć LM. Gdyby dostał SŁUSZNE czerwo to kto wie czy nie odpadli by już na początku fazy pucharowej bo c... wtedy grali. W lidzeto samo zawsze jest pierwszy żeby się ciskać do sędziego. Co było widać nawet w ostatnim meczu. Nasz bramkarz słowo powiedział i żółta. On cały mecz swoje i z łaski mu dał przy końcu (a i wtedy było aj waj). Piłkarsko ma poziom i tego mu nikt nie odbiera ale poza tym jest mały a uważa się za niewiadomo kogo (teksty typu mogę kupić całą twoją rodzinę do pilkarzy Mallorca o których swego czasu było tylko to pokazują). A w klubie mu jeszcze klaskaja bo Vini biedny bo rasizm. YL pokazał jak się powinno na to reagować. Śmiech i bomba na 3.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?