La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1012 Culés

33

Niesamowite, że nawet po wczorajszym meczu ktoś może deprecjonować wczorajszy występ. Wygrywamy trzema bramkami z naszym katem i komuś dalej coś się nie podoba. Kibice przeciwnych drużyn mówią, że "Bayern słaby" albo "obrona Bayernu" beznadziejna. Graliśmy z absolutnym topem, niewygodnym dla nas rywalem, a my ich zniszczyliśmy, momentami to sobie klepaliśmy, a oni bezradnie sobie patrzyli. Bayern=słaba drużyna, jest to absolutna głupota. Ta drużyna od sezonu 14/15 w lidze mistrzów przegrała tylko 4 razy 3 bramkową różnicą bramek. Barcelona, PSG, Man City to były jedyne drużyny co zdołali upokorzyć Bayern. Bayern jeszcze nie dawno strzelił w jednym meczu aż 9 bramek. Niestety nawet kibice własnej drużyny, zaczynają szukać minusów. Pojawiają się opinię, że styl taki i owaki czy słabe 20 minut. Uważam, że styl był świetny, nie pozwalaliśmy stwarzać im zagrożenia, świetna skuteczność i dominacja w środku pola. To, że mieliśmy słabe momenty w meczu, czyli okres po strzelonym golu, to chyba normalność. Spotkały się dwa topowe zespoły, to nie jest Las Palmas, które po straconym golu się pogubi, tylko Bayern. Szukanie jakiś minusów po takim wyniku i grze dla mnie jest śmieszne. Doceńmy wczoraj nasz zespół, jak były kompromitacje to się śmiano z nas. Tym razem to my zagraliśmy świetne widowisko, nie ma co szukać jakiś negatywów, już pomijając doświadczenie tego zespołu.

0

@Pedri16Future 20 minut meczu to bardzo sporo , w tyle czasu Real może spokojnie wpakować kilka bramek .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?