La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1203 Culés

3

Fajna, krótka analiza.

"Z drugiej strony, choć w Barcelonie było kilku zawodników, którzy nie czuli się dziś najpewniej, to jednak całościowo dowieźli i zagrali dobry mecz. Flick nadal musi dobrać odpowiednie personalia, aby gra wyglądała jeszcze lepiej. Kluczowa jest fizyczność, zwłaszcza w obronie – powrót Araujo będzie miał ogromne znaczenie. Na pewno przydałby się inny zawodnik obok Pedriego. Wraz z czasem Flick znajdzie w Katalonii odpowiednie ustawienie, co sprawi, że Barcelona znowu będzie potęgą."

twitter.com/FutbolwNitce/status/1849208682740846963

6

@macio_944 a ja właśnie uważam, że Casado świetnie spisuje się u boku Pedriego.

0

@Eto'o9 R10 Tutaj bardziej chodzi o kogoś obok Pedriego, a nie kogoś za Pedrim. Fermin dzisiaj kapitalny mecz, ale jest to zawodnik bardzo bezpośredni. Dla uspokojenia gry i większej kontroli obok Pedriego czasem powinien być ktoś w stylu właśnie Gaviego w najlepszej formie, czy Olmo.

0

@macio_944 Gavi dla uspokojenia gry? :D Gavi z Ferminem powinni wchodzić właśnie na podmęczonego rywala, żeby go zajechać do końca. Do uspokojenia gry tylko Olmo, lub w wersji ekstremalnego zabicia gry - De Jong.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?