- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1014 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1014 Culés
0
Pytanie do ekspertów z La Rambla.
Przymierzam się do kupna iphona. Może ktoś doradzić co warto kupić. 13, 14 czy dorzucać do 15? Wersja zwykła czy pro? Czym to się różni? Trochę nie jestem w temacie. Obecnie mam starą osemke i już na niego przychodzi czas. Rozmiar mi odpowiada i nie chciałbym czegoś większego. Dzięki z góry za pomoc
1
@konajoncek Ale Iphony zdążyły już urosnąć od tamtych czasów, więc będziesz musiał mieć coś większego. Chyba, że wybierzesz sobie Iphone 13 Mini
1
@konajoncek mam 15 od początku roku, świetny zakup, dałem 3800 przy jakiejś promocji, nie wiem po ile teraz chodzą, ale dokładanie do wersji pro na codzienny użytek wg mnie bez sensu, no a jeśli chcesz nie duży ekran to tylko wersja bez MAX
0
@MesQueUnClub_87 masz rację, nie wiedziałem. Centymetr jest do zaakceptowania :)
0
@La Pulgaa A na jaki użytek ten telefon jeszcze może być? W Pro jest lepsze odświeżanie, lepsze aparaty, więcej pamięci RAM i więcej nitów w wyświetlaczu. To są rzeczy, z których sie korzysta w codziennym użytkowaniu.
0
@MesQueUnClub_87 no zależy od indywidualnych preferencji, mi zdecydowanie wystarcza wersja zwykła. Jak Cię nie zadowala zwykła, kup pro, proste xD